Karadağ’da Satış Ve Satın Alma Hizmetleri

Ordis ve Dinamik çözüm ortaklığı, Karadağ’da,  gayrimenkul yatırımı konusunda uzmanlaşmış broker danışmanĺık hizmetleri sunmaktadır. 
 
Karadağ’da (Budva, Kotor, Tivat, Bar, Herceg Novi, Podgorica vb gibi önemli iller başta olmak üzere)  büyük ölçekli projeler, arsalar, harabeler, taş evler, lüks evler ve satılık dairelerden oluşan geniş bir satılık mülk yelpazesi sunmaktadır. Bunlar arasında Porto Montenegro, Lustica Bay, Portonovi, Dukley Gardens gibi heyecan verici yeni projeler de yer alıyor.
 
Karadağ’da apartmanlar, evler, lüks villalar ve modern yeni yapılardan arazi parsellerine, çiftliklere ve harabelere kadar her türden konut veya ticari mülk bulma, satın alma, pazarlama, satış ve yatırım yapma konusunda birinci sınıf ve samimi tavsiyeler sunuyoruz.
 

Size özel satış / satın alma ilanlarına ulaşmak için aşağıda yer alan formu doldurup bize gönderin.

İlan Bilgileri

m² : 1183 + 273 + 273 m2

Adres

Satılık Arsa

Bilgiler

 

Bu örnek satış ilanı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız. Fotoğraflar Ordis doo lisansı altındadır.

Müşterilerimizi ve onların ihtiyaçlarını, kriterlerine uyacak şekilde seçilen mülklerle tanıştırmadan önce anlamayı hedefliyoruz. Broker olmanın getirdiği ayrıcalıkla, ihtiyaçlarınıza özel butik çalısma prensiplerimiz ve Karadağ’ın tüm emlak piyasasına erişimimiz sayesinde uygun mülkü bulmak, hizmetimizin yalnızca ilk adımıdır.

Satın alma işleminizin tüm ilgili ayrıntılarını ve sonuçlarını tanımlayarak satın alma işleminizin her yönünü izliyoruz.

Devam etmekten memnun olduğunuzda, sizin adınıza pazarlık yapacağız, ardından avukatınızla yakın işbirliği içinde çalışarak sözleşmenin başarılı bir şekilde imzalanması için sonraki her adımı izlemeye devam edeceğiz (sizi Karadağ’da saygın, lisanslı bir avukatla tanıştırabiliriz). Sizin için mümkün olan en iyi şartları müzakere etmeyi ve tam bir durum tespiti yapmayı hedefliyoruz.

İster sattığınız bir mülkün değerini en üst düzeye çıkarmayı, ister en verimli ve kolay şekilde mülk satın almayı umuyor olun, size yardımcı olabiliriz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Müşterilerimiz için Karadağ’daki yeni yatırım fırsatlarını seçerek onlara doğrudan, ticari açıdan sağlam ve objektif tavsiyeler vermeye hazırız.

Karadağ’da Satın Alma ve Satış Hizmetleri
Sıkça Sorulan Sorular

Gayrimenkul yatırımı konusunda Tranio’nun (uluslararası emlak komisyoncusu) yaptığı bir araştırmaya göre Karadağ, gayrimenkul yatırımı için en cazip 10 ülke arasında yer alıyor.

Yabancı gerçek kişiler ve tüzel kişiler Karadağ’da mülk satın alabilirler. Yabancılar ev ve apartman dairesi satın almak kolaydır ancak Karadağ’da arsa satın almak istiyorlarsa bu ülkede bir şirket tescil ettirmek zorundadırlar.

Karadağ’da Gayrimenkul Alanların Popüler Turistik Bölgelerini öneririz:
Kotor Körfezi, özellikle Tivat ve Kotor şehrinin kendisi.
Budva, Adriyatik kıyısındaki yaklaşık 12 kilometrelik plajları içeren yakındaki “Budva Rivierası”

Güneydoğu Avrupa’da yer alan Karadağ’ın Emlak piyasası pazarında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor.
Tahminlere göre, Karadağ’daki Emlak piyasası piyasasının değerinin 2024 yılına kadar 22,54 milyar ABD Doları gibi şaşırtıcı bir rakama ulaşması bekleniyor.
Konut Gayrimenkulleri, 2024 yılında 17,15 milyar ABD doları öngörülen pazar hacmiyle pazarda baskın bir konuma sahiptir.
Bu, Karadağ’da konutlara yönelik güçlü bir talebin olduğunu gösteriyor.
İleriye bakıldığında, Karadağ’daki Emlak piyasası pazarının istikrarlı bir büyüme oranı sergilemesi bekleniyor.
Bileşik Yıllık Büyüme Oranı (CAGR) olarak bilinen 2024-2028 dönemi için yıllık büyüme oranının %5,41 olacağı tahmin ediliyor.
Bu büyüme yörüngesinin 2028 yılına kadar 27,83 milyar ABD doları tutarında bir pazar hacmine yol açması bekleniyor.
kaynak:https://www.statista.com/outlook/fmo/real-estate/montenegro

Karadağ’da Satın Alma ve Satış Hizmetleri İçin Lütfen Bize Ulaşın